REKLAMA
Znaleziono 1447 wyników
Volvo zamierza uruchomić w Polsce 130 szybkich stacji ładowania samochodów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
Volvo zamierza uruchomić w Polsce 130 szybkich stacji ładowania samochodów elektrycznych
W Polsce powstanie kolejna duża sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Tym razem wybuduje ją Volvo Cars, jedna z czołowych marek motoryzacyjnych na świecie, która ogłosiła inwestycję w rozbudowę infrastruktury do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, uruchamiając program o nazwie eV City powered by Volvo. W jego ramach Volvo wybuduje w Polsce ok. 130 dwustanowiskowych i ogólnodostępnych stacji szybkiego ładowania o mocy 175 kW do końca 2025 roku.
Powstająca pod Wrocławiem największa na świecie fabryka akumulatorów do aut elektrycznych będzie jeszcze większaartykuł
Pokaż artykuł
Powstająca pod Wrocławiem największa na świecie fabryka akumulatorów do aut elektrycznych będzie jeszcze większa
W Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem, w gminie Kobierzyce rozbudowywana jest największa fabryka b...
Koreańska firma LS EV rozbuduje fabrykę w Dzierżoniowieartykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma LS EV rozbuduje fabrykę w Dzierżoniowie
1 października br. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" (WSSE) sprzedała teren inwe...
Pod Wrocławiem produkowane będą baterie EV dla Ampere Grupy Renaultartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem produkowane będą baterie EV dla Ampere Grupy Renault
Koreańska firma LG Energy Solution ogłosiła, że będzie dostarczać litowo-żelazofosforanowe baterie EV typu pouch dla Ampere, producenta pojazdów elektrycznych, wywodzącego się z Grupy Renault, długoletniego klienta firmy. Baterie produkowane będą w największej fabryce koncernu w Europie, zlokalizowanej w podwrocławskich Biskupicach Podgórnych, w gminie Kobierzyce (powiat wrocławski).
[Aglomeracja Wrocławska] Coraz bliżej rozpoczęcia wielkiej inwestycji koreańskiego LG Chemartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Coraz bliżej rozpoczęcia wielkiej inwestycji koreańskiego LG Chem
Potwierdzają się wcześniejsze spekulacje koreańskich mediów. Pod Wrocławiem, w Biskupicach Podgórnyc...
Złotoryja: Fiński inwestor z branży automotive wybuduje nową fabrykęartykuł
Pokaż artykuł
Złotoryja: Fiński inwestor z branży automotive wybuduje nową fabrykę
W Złotoryi wkrótce pojawi się kolejny zagraniczny inwestor. Tym razem będzie to firma Valmet Automot...
W Tychach będą montowane chińskie, miejskie auta elektryczneartykuł
Pokaż artykuł
W Tychach będą montowane chińskie, miejskie auta elektryczne
Kolejna zagraniczna inwestycja z branży motoryzacyjnej w Polsce. Jak informuje agencja Bloomberg, chiński producent samochodów elektrycznych, firma Leapmotor, planuje do końca bieżącego roku rozpocząć montaż swoich pojazdów w fabryce Stellantis w Tychach
Tajwański gigant Foxconn wchodzi do Polski. Czy teraz powstanie pierwszy polski samochód elektryczny?artykuł
Pokaż artykuł
Tajwański gigant Foxconn wchodzi do Polski. Czy teraz powstanie pierwszy polski samochód elektryczny?
ElectroMobility Poland S.A. (EMP) na drodze do zawarcia strategicznego partnerstwa w projekcie hubu produkcyjno-rozwojowego w Jaworznie. Partnerem polskiej spółki będzie tajwański Hon Hai Technology Group (Foxconn) – globalny lider zaawansowanych technologii oraz największy na świecie producent elektroniki. W ostatnich latach Foxconn dynamicznie rozwija swoje kompetencje w zakresie pojazdów elektrycznych poprzez spółkę zależną Foxtron Vehicle Technologies, koncentrując się na modułowych platformach EV. EMP, Foxconn oraz Foxtronn prowadzą rozmowy dotyczące przyszłej współpracy.
EV: Jak utrzymać silną pozycję Polski w produkcji akumulatorów?artykuł
Pokaż artykuł
EV: Jak utrzymać silną pozycję Polski w produkcji akumulatorów?
Wartość eksportu akumulatorów trakcyjnych stanowi ponad 2% PKB Polski i w najbliższych latach przewidywany jest jej wzrost. By utrzymać silną pozycję w Europie i na świecie, konieczne będzie utrzymanie dobrej koniunktury i warunków biznesowych dla tej gałęzi gospodarki. W równym stopniu potrzebne będzie rozwijanie innowacji w polskim ekosystemie elektromobilności – zwraca uwagę Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.
Polska firma Ekoenergetyka otwiera nową linię produkcyjną ładowarek EVartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Ekoenergetyka otwiera nową linię produkcyjną ładowarek EV
Założona w 2009 roku polska firma Ekoenergetyka w Zielonej Górze wyrosła z akademickiego projektu badawczego i zatrudnia obecnie ponad 1000 osób. Niedawno otworzyła nową linię produkcyjną, która ma za zadanie podwoić prędkość produkcji i jednocześnie poprawić jakość oraz wydajność urządzeń.
Dolny Śląsk: LG Chem Energy zainwestuje kolejne 579 mln dolarów. Znamy szczegóły dotyczące nowej inwestycji tego koncernu w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: LG Chem Energy zainwestuje kolejne 579 mln dolarów. Znamy szczegóły dotyczące nowej inwestycji tego koncernu w Polsce
Z informacji jakie właśnie pojawiły się w koreańskich mediach, zarząd LG Chem podjął decyzję o dokon...
W Pszczynie otwarto Centrum Elektromobilności firmy ZPUE S.A.artykuł
Pokaż artykuł
W Pszczynie otwarto Centrum Elektromobilności firmy ZPUE S.A.
1000 stacji ładowania pojazdów elektrycznych rocznie będzie wyjeżdżać z nowo otwartego Centrum Elektromobilności w Pszczynie. ZPUE S.A., firma rodzinna z centralą we Włoszczowie, zapowiada, że to dopiero pierwszy z trzech etapów rozbudowy tego zakładu produkcyjnego. Pszczyna jest bowiem, jak podkreśla prezes Michał Wypychewicz, świetnie zlokalizowana zarówno dla wymogów logistyki krajowej jak i międzynarodowej.
Savills komercjalizuje wrocławski biurowiec WUWA Point na Nowych Żernikachartykuł
Pokaż artykuł
Savills komercjalizuje wrocławski biurowiec WUWA Point na Nowych Żernikach
Nowe Żerniki wchodzą w nową fazę biznesowego rozwoju. Po udanym debiucie na mapie Wrocławia, biurowiec WUWA Point trafia pod opiekę ekspertów z Savills. Dział Landlord Representation przejmuje wyłączną odpowiedzialność za komercjalizację tego pionierskiego obiektu, oferując najemcom unikatową szansę na biuro w lokalizacji, która łączy prestiż certyfikatu BREEAM Excellent z wyjątkowym klimatem „miasta kompletnego”. To strategiczne wzmocnienie portfela Savills o budynek, który udowadnia, że najlepsze adresy dla biznesu powstają dziś tam, gdzie liczy się jakość życia i zrównoważony rozwój.
ElectroMobility Poland nawiązuje partnerstwo z Foxconn. Projekt hubu EMP wchodzi w kolejną fazę realizacjiartykuł
Pokaż artykuł
ElectroMobility Poland nawiązuje partnerstwo z Foxconn. Projekt hubu EMP wchodzi w kolejną fazę realizacji
ElectroMobility Poland S.A. (EMP) jest na drodze do zawarcia strategicznego partnerstwa w projekcie hubu produkcyjno-rozwojowego w Jaworznie. Partnerem polskiej spółki będzie tajwański Hon Hai Technology Group (Foxconn) - globalny lider zaawansowanych technologii oraz największy na świecie producent elektroniki. W ostatnich latach Foxconn dynamicznie rozwija swoje kompetencje w zakresie pojazdów elektrycznych poprzez spółkę zależną Foxtron Vehicle Technologies, koncentrując się na modułowych platformach EV. EMP, Foxconn oraz Foxtron prowadzą rozmowy dotyczące przyszłej współpracy.
firma
Pokaż firmę
Ozetec Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Równoległa 63A
firma
Pokaż firmę
City Core
firma
Pokaż firmę
Euro-City
firma
Pokaż firmę
City Villa
firma
Pokaż firmę
City Center
firma
Pokaż firmę
G City
REKLAMA